NUK - Smoczek do butelki First Choice+ 1S silikon

Dostępność: 3 szt.
Cena: 20,00 zł 20.00
ilość szt.
Zyskujesz 20 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Nuk
Kod produktu: 562

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest:

Silikonowy smoczek do butelki First Choice+
rozmiar 1S (mleko matki, woda, herbata)

opakowanie zawiera 2 szt.



PRODUCENT: NUK


OPIS:
Anatomiczny kształt smoczka NUK wraz z szerokim oparciem dla warg dziecka oraz systemem odpowietrzania NUK sprawiają, że karmienie butelką jest jeszcze bardziej zbliżone do karmienia piersią

Silikon to sprawdzone, transparentne tworzywo sztuczne. Jest całkowicie neutralny oraz nie ma smaku i zapachu.


Najbardziej naturalny smoczek dla Twojego dziecka

 

Od wielu lat butelki NUK First Choice są najczęściej wybierane ze względu na to, że karmienie nimi jest jak najbardziej zbliżone do karmienia piersią. Nowe smoczki NUK First Choice+ są jednak jeszcze bardziej zbliżone do natury - aby dziecko czuło się tak, jakby ssało pierś mamy i aby zapewnić zdrowy rozwój szczęki dziecka.

 

Naturalny i dostosowany do szczęki

 

Specjalny kształt NUK przypomina kształt brodawki sutkowej matki podczas karmienia piersią. Sprawia to, że zostaje wystarczająco dużo wolnego miejsca dla ruchów ssących języka i szczęki.

 

Tak miękki jak pierś

Nowa miękka strefa sprawia, że smoczek do butelki jeszcze lepiej dopasowuje się do podniebienia, co sprawia, że dziecko czuje się tak, jakby ssało pierś.

 

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl