Doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania!

Polecane strony

wczesniakowo W serwisie znajdą Państwo wiadomości dotyczące wcześniaków, ich rozwoju, pielęgnacji, zagrożeń i szans w przyszłości, ale także informacje, które pomogą przetrwać rodzicom ten trudny okres, jakim jest oczekiwanie na dziecko, czy pobyt w szpitalu. Dodatkowo znajdą tu Państwo informacje tak ważne i potrzebne po opuszczeniu szpitala, jak adresy polecanych specjalistów, rehabilitantów, osób przyjaznych wcześniakom, czy miejsc, gdzie można uzyskać pomoc i wsparcie. Serdecznie polecamy także Forum Rodziców jako miejsce wymiany praktycznych informacji i porad.
 
wczesniak Celem Fundacji Wcześniak Rodzice-Rodzicom jest wsparcie rodziców dzieci urodzonych przed 36. tygodniem ciąży. Cel ten realizowany jest przede wszystkim przez ułatwienie dostępu do informacji o wcześniakach oraz zapewnienie wsparcia przez kontakt z rodzicami, którzy przeszli tę samą drogę.
Aktualności znaleźć można na profilu Facebook: https://www.facebook.com/wczesniak/
   
babska-sprawa

Babska Sprawa nie jest zwykłym blogiem parentingowym, to blog matki wcześniaka, jednej z nas. Blog dla rodziców, którzy poszukują informacji i wsparcia. Znajdziecie na nim mnóstwo porad oraz zobaczycie, że wcześniactwo da się okiełznać. Poza tym testy, recenzje i poznawanie świata na nowo z perspektywy mamy.
Zapraszamy także na profil Facebook: https://www.facebook.com/babskasprawablog/.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl