Smoczki dla wcześniaka

BIBS - Smoczek Hevea rozm. S - Smoke

BIBS - Smoczek Hevea rozm. S - Smoke
BIBS - Smoczek Hevea rozm. S - Smoke

Dostępność: 1 szt.

Cena: 22,00 zł
szt.

BIBS - Smoczek Hevea rozm. S - White

BIBS - Smoczek Hevea rozm. S - White
BIBS - Smoczek Hevea rozm. S - White

Dostępność: 1 szt.

Cena: 22,00 zł
szt.

Pragniesz zapewnić noworodkowi poczucie bezpieczeństwa, komfort i ułatwić zasypianie? Kluczową rolę odgrywają wysokiej jakości uspokajające smoczki dla wcześniaka, renomowanych marek, takich jak: Bibs, Difrax i NUK. Właściwie dobrane i uzupełnione o akcesoria dodatkowe, np. łańcuszki i pojemniczki, są perfekcyjnie dostosowane do potrzeb niemowląt. Ponadto znacznie pomagają rodzicom w utrzymaniu spokojnej atmosfery w domu oraz harmonii podczas codziennej opieki nad maluchem. Oferujemy szeroką gamę produktów, które zostały starannie zaprojektowane, aby sprostać wyjątkowym wymaganiom zbyt wcześnie urodzonych dzieci.

Odkryj smoczki uspokajające i komplementarne akcesoria od najlepszych producentów!

W naszym asortymencie znajdziesz wiele produktów od najpopularniejszych marek, np. Difrax, Bibs, Suavinex. Łańcuszki, torebki i smoczki uspokajające dla wcześniaka zostały wykonane z najwyższą starannością oraz wyjątkową dbałością o detale i atrakcyjne wzornictwo. Proponujemy różnorodne modele, wyprodukowane z trwałych i bezpiecznych materiałów. Oferowane przez nas produkty nie powodują podrażnień okolic ust, czy też podniebienia i wspierają prawidłowy rozwój mowy oraz zgryzu, nie utrudniając oddychania ani przełykania śliny. Dodatkowo polecamy szeroką gamę łańcuszków do smoczków firmy Difrax, które pozwalają na bezpieczne przymocowanie go do ubranka dziecka, zapobiegając w ten sposób zgubieniu. W ofercie znajdziesz również torebki, które są praktycznym pojemnikami, służącymi do przechowywania i transportu niemowlęcych akcesoriów Bibs lub Beldico w higienicznych warunkach.

Zapewnij wcześniakowi komfort i bezpieczeństwo dzięki wysokiej jakości smoczkom uspokajającym!

W trosce o zdrowie najmłodszych niezwykle ważne jest utrzymanie wszelkich produktów dziecięcych w należytej czystości. W naszym sklepie znajdziesz bezpieczne, uspokajające smoczki Suavinex, Nuk i Beldico dla wcześniaka, a także łańcuszki Difrax, które ułatwiają dbanie o higienę. W ofercie znaleźć można niezwykle przydatne pojemniki przeznaczone do sterylizacji smoczków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl