Doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania!

Karmienie maluszka, szczególnie w pierwszych miesiącach życia, to dla wielu rodziców duże wyzwanie. Dużo mówi się o dobrych stronach karmienia piersią, na drugi plan schodzą różne dolegliwości towarzyszące laktacji m.in. może nią być bolesność związana z nawałem. Wówczas nieocenioną pomocą może okazać się antykolkowa butelka z szeroką szyjką i miękkim silikonowym smoczkiem Dr Brown’s. Poznajcie lepiej akcesoria do karmienia dla wcześniaków, noworodków i niemowląt, dzięki którym Wasza pociecha będzie najedzona i szczęśliwa.

Butelka Dr Brown’s dla wcześniaków i niemowlaków – jak używać?

Produkty dla najmłodszych, stworzone przez znaną od lat markę, to cenione przez rodziców akcesoria, które pomagają im jeszcze lepiej zadbać o potrzeby maluszka. Butelki Dr Brown’s wraz ze smoczkiem to dostępne w naszym sklepie produkty ułatwiające karmienie wcześniaków, noworodków i niemowlaków. Unikalny odpowietrzający system pozwala zminimalizować ryzyko skurczy w brzuszku, a także zapobiega gromadzeniu się gazów i uniknąć sytuacji, w której pora posiłków zawsze oznacza płacz dziecka. Butelki Dr Brown’s to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zadbać o komfort wcześniaka, noworodka czy niemowlaka i upewnić się, że robią wszystko, żeby zapobiec uciążliwym kolkom czy wzdęciom.

Butelki z szeroką szyjką tej marki wykorzystacie niezależnie od tego, czy maluch karmiony jest mlekiem mamy czy modyfikowaną mieszanką. Jeżeli zajdzie potrzeba można dziecko karmić naprzemiennie tj. piersią i butelką. Dzięki temu, że akcesoria do karmienia z szeroką szyjką posiadają smoczek anatomicznie przypominający kobiecą pierś, maluszek zazwyczaj chętnie korzysta z niej podczas picia. Spójny i naturalny przepływ to kolejna zaleta polecanego produktu dla najmłodszych. Warto wspomnieć także o tym, że smoczki do butelek Dr Brown’s z szeroką szyjką wykonane są z miękkiego i bezpiecznego dla maluchów silikonu. Akcesoria do karmienia znanej marki są pozbawione bisfenolu-A, czyli substancji, z którą żaden wcześniak czy niemowlak nie powinien mieć kontaktu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! W razie problemów z wyborem produktów, jesteśmy tu dla Was i chętnie pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl